24 Mayıs 2009 Pazar

İçindeki Hayvan Sevgisi:)))

Yazın gelmesiyle kendimizi sokaklara attık. Babamız bir proje üzerinde çalıştığı için hafta sonuda dahil olmak üzere çalışıyo:( bizde kuzucukla beraber takılıyoruz. geziyoruz parklar bizim sadece alışveriş yapmıyorum nazla çünkü bütün reyondakileri kucaklıyo benim alıcam diye. Birkere beni çok zor durumda bırakınca bidaha çıkmadım onunla :)) mağazadan çıkartmasıda bir dert :O neyse sevgilim kızımın aklına sokdu saçlarını kestirelim yaz geldi biraz gürleşsin falan diye bunu duyan naz hiç dururmu her gece yatarken saçımı kestireceğim diye başlıyor mızıklanmaya. Başta hiç istemiyordum ama sonunda bende ikna oldum tabiii çok kısa olmamak şartıyla. Aldım kuzuyu benim daimi olduğum kuaföre gidip Bekir'e (hem kuaförüm hem yılların getirdiği arkadaşım) alsana bir daimi müşteri daha dedim.Oturdu koltuğa hiç kımıldamadı gülerek saçlarını kestirdi hiç acımadı dedi bittiğinde:))) bide fön çekildi lüle lüle. Sonrada parka gittik dondurma yedik akşama babişkoya sürpriz yaptık...
Bu hafta sonu yine yalnızdık. Alıştık sanırım. yine kızımla gezmeye çıktık.dolaşırken karşımıza bu sevimlimi sevimli candan dost çıktı.


Normalde naz güvercin görse yerde koşarak bacaklarıma yapışır-beni yiyecek anne kurtar beni der:))))Bu sevimli dostu görünce hiç böyle bir tepki vermedi ki bu nazın iki katı hahahaha-bizim olsun. oda gelsin.


-dondurma yermi?

offf alamadım yanından halimiz görülmeye değer çok komikti:)))

3 yorum:

Adsız dedi ki...

BONCUK GÖZLERİNE KURBAN OLURUM ONUN NE TATLI OLMUŞ SAÇLARI TEYZESİ YESİN ONU AZ KALDI GELİOM OONUNLA OLMAK ÜZERE ARTIK ÇALIŞMAZSAM BNDE KALIR:):)

Prima Rima dedi ki...

Bukleler ne guzel yakısmıs o maviş gözlere:)

GüLCaN dedi ki...

ayy annesi bu kız boncuk gözlü müydü? şimdi farkettim ben ne kadar dikkatsizim tüh bana. çok güzel bi kız annesi. o saçlar nasıl da yakışmış. ama yapmayın böyle kız doğurasım geliyo. nazar boncuğu takın da nazar değmesin.. maşallah...