23 Ağustos 2009 Pazar

Nerde Kalmıştık...


Bir ay olmuş yazmayalı.Yazamasamda girip takip ediyorum sizleri okuyorum gülüyorum. İşyerimdeki bilgisayarlarda artık uzaktan takip sistemi var interneti açar açmaz dınk kapatıyor. Teşebbüs bile etmiyoruz artık:)) Evdede naz faktörü var elim bilgisayarın tuşlarına değer değmez yanımda bitiyo kalk kalk yazmak mümkün olmuyor sadece okuyabiliyorum arada:) zaten babamızda geç geliyo bende nazı uyutmak için yanına yatırıyorum ondan önce uyuyorum:) Neyse çok şeyler birikti bizden son havadisler. Tatile gittik eşimin yeğenleri kızımın kuzenleri garip ama çok komik görüntüyü görseniz.Görümcemin oğulları eşimden 4-5 yaş küçükler koca koca adamlar:) evliler ve nazdan 2-3 yaş büyük çocukları var nazın kuzenleri bu koca koca adamlar. ailenin en küçüğü naz.En büyük kuzeniyle arasında 30 yaş var:))) tatilmi güzeldi eğlendik dinlendik en çokda naz eğlendi yapma etme koşma düşersin diyen yok tabi özgürlüğünü sonuna kadar yaşadı:))) akşama kadar yerinde durmadı. hava kararmaya başlayıncada bulduğu ilk hamakta horlamaya başladı. kısa bir tatildi bir haftalık hemen bitti ama evden uzaklaşmak ve dinlenmek için yetti. sonra kızkardeşim hatırlarsanız evlenip kıbrısa yerleşmişti eşinin işi dolayısıyla bu sene tayinleri çıktı ve bilin bakalım nereye? artık bize çok yakın polatlıya Ankara'nın ilçesi keyfimize diyecek yok. Büyük bir değişiklik daha. Saçlarıma röfle yaptırdım. En son evlendikten sonra kahve rengi yapmıştım ozamandan bu zamana kadar kahveydi saçım artık sarışınım:)) Sonra arabamızı sattık. Yenisini aldık. çok çabuk oldu. karar verdik hemen satıldı 3 hafta sonra hemen yenisini aldık. Karı koca hemen karar verip yapmazsak üstüne sünger çekiyoruz. Birdaha aklımıza gelmiyo. Kızımızla ATAMIZI ziyarete gittik. çok beğendi. Büyülenmiş gibi heryeri inceledi. Mozelenin önüne gelince gösterdik Bak burda ATATÜRK uyuyor diye kuzucukda anladı ve hemen.


-ATATÜRK ben sana geldim dedi. mozelenin önünde.

Anne: Annecim burası neresi.

Kuzucuk: ATATÜRK'ün evi.

Senede birkere olsun gitmeye çalışıyoruz.Çok güzel olmuş değişiklikler yapılmış. Duygulanmamak elde değil.Çevresi mükemmel derecede temiz ve yemyeşil her taraf.

Bu hafta yine izinliyim. İstanbul'a gidiyoruz. Çok özledim oraları. Kaç sene oldu gitmeyeli. Kuzucuk ilk defa görecek.

Naz uyandı ve benim yazı mecburen burda bitti:( işde başlıyoruz:)

jkfdshhsldlflllllllllllggggggfçldfs bunlarda nazdan sizlere ne yazdı artık bilemem:)

kalk kalk yaaa kalk anneeeeee

3 yorum:

Paşa dedi ki...

selamm hoşgeldin bende yeni dönüş yaptım:)bu arada yeni yazın tesadüf oldu yemek duası kısmı okuyacakkene bu yazı çıktı süpriz oldu..inş. birgün bizde anıtkabir ziyeretini gerçekleştiririz..hayırlı ramazanlar:)

GüLCaN dedi ki...

anuıtkabire mi gittiniz? bak kıskandım şimdi sizi. ne çok istiyorum oraya gitmeyi Atam'ı ziyaret etmeyi. inşallah kısmet olur bi gün.

Sibel dedi ki...

ankarada buluşma yapalım:)
hep birlikte kuzucuklarımızla gidelim misafirde ederim sizi.